تیدا فروت
خانه / میوه هانی بری / خرید عمده بهترین هانی بری میوه خارجی

خرید عمده بهترین هانی بری میوه خارجی

آیا می دانید هانی بری خارجی یکی از بهترین میوه های دنیاست؟ برای خرید عمده آن در ایران باید چه اقدامی کرد؟ تقاضای آن از کدام شرکت ها بهتر است؟
هانی بری به دلیل آنکه بازار فروش بسیار خوبی در دنیا دارد، مورد توجه کشورهای زیادی قرار داشته تا بتوانند از بازار آن برای سود آوری بهره گیرند. کشورهایی مانند  نیمکره شمالی نظیر آمریکای شمالی، ژاپن، روسیه و لهستان و … که شرایط آب و هوایی به تولید کننده هانی بری اجازه کشت می دهد، بخشی از اقتصاد خود را از طریق صادرات میوه هانی بری بدست می آورند.
اما یقینا بین میوه هایی که از کشورهای مختلف به بازار جهانی عرضه می شود، تفاوت کیفیت زیادی وجود دارد. زیرا برخی از تولید کننده ها تخصص بهتری داشته و می توانند از شرایط محیطی بهره بهتری بروند.

خرید عمده

بهترین هانی بری

خرید عمده

در بازار کشورهای مختلف  هانی بری  جایگاه ویژه ای دارد. زیرا کیفیت آن از لحاظ مصرف کننده ها بسیار خوب بوده و معمولا برای خرید آنها را انتخاب می کنند. در کشور های نیم کره شمالی مقادیر زیادی  هانی بری با کیفیت عالی تولید می شود که معمولا حجم قابل توجهی از آنها در بازار دیگر کشورها به فروش می رسد.
در ایران نیز شرکت های زیادی بر روی واردات هانی بری فعالیت دارند. این وارد کننده ها همیشه بهترین هانی بری را که کیفیتی نسبتا مطلوب در مقایسه با محصول دیگر کشورها دارند، انتخاب کرده و به بازار ایران وارد می کنند.

واردکنندگان عمده هانی بری

معمولا در کلان شهرها که حجم زیادی از هانی بری خریداری می شود، تقاضا به صورت عمده بوده که باید با شرکت های وارد کننده هماهنگ شوند. در رابطه با  هانی بری شرکت هایی که در استان تهران، سیستان و بلوچستان و هرمزگان فعالیت دارند، معمولا عملکرد بهتری دارند. زیرا روابط دوستانه بسیار خوب با تولید کننده های این میوه دارند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مرتضی خوشخو
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09157462174
telegram icon تلگرام: tidafruit@
instagram icon اینستاگرام: tidafruit
email icon پست الکترونیکی: tidafruits@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش اینترنتی میوه

فروش اینترنتی میوه استوایی

فروش اینترنتی میوه  استوایی به صورت اینترنتی امکان تهیه و خرید هر نوع میوه و …

اشتراک گذاری